tommymnbg

Jaký byl rozsah prováděných prací v dřívějších pozemkových úpravách se současným rozsahem prací ?

stručné zhodnocení by mi bohatě stačilo, úplně nevím co si pod tím mám představit, ale nejspíš se to bude porovnávat minulost a komplexní pozemkové úpravy

Odpovědi
Drap

A co chceš vlastně vědět?

EKSOT123

KPÚ se od nástupu komunismu nedělaly, jen se pozemky upravovaly pro velkohospodaření. Rozsah těchto úprav byl obrovský- rozorávání mezí, narovnávání a dláždění potoků, odvodňování pozemků,…

Určitě znáš letecké snímky z 50-tých let. Ledacos z toho lze odvodit. Kontaminace.ce­nia.cz