no107064

Jaktože v sauně není cítit pot?

Jaktože v sauně není cítit pot ze spocených lidí, když se někdo spotí tak de cejtit, když je teplo tak i venku na vzduchu. Ale sauna ja malá místnost kde se všichni potí ale pot tam není cítit vůbec.

Nejlepší odpověď
gecco

Pot samotný nepáchne…
Pach způsobují bakterie, které jej (a odumřelou kůži) rozkládají.
Takže v sauně – kde se člověk potí silně, se jeho kůže v podstatě vyčistí – nepáchne…
😉