Beer4Real

Jaktože nás ještě ti hoši nenavštívili?

každý všude dává videa jak viděl UFO a všichni jsou přesvědčeni a jistí že to byli ufoni, ale otázka zní jaktože nás teda za těch tisíce let ani jednou ti kluci nedošli pozdravit? proč z toho talířa nevylezou a neřeknou aspon nazdar! tak dlouho tu sme na světě a furt se neukázali. jenom kvůli tomu je to pro mě nesmysl. Vy ste eště chlapce talířovité neviděli?
Doplňuji:
jj na novinkách po tom článku srandovním sem to prostě musel napsat.
kdyby hoši přiletěli bych jedno čapl a nalél bych do něho litr slivovice, jestli by to chlapec vydržel :)

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

tak jestli to je reakce na ten článek na novinkách s nadpisem, že vědci po shlédnutí toho videa jen krčili rameny, tak já sem právě před chvílí měl noťas v hospodě, kde jsem ukázal kamarádovi, jak sem si během půl minuty stáhnul z youtube mraky, na googlu našel obrázek létajícího talíře, poté otevřel program adobe after effect a do pěti minut sem mu udělal video asi stokrát přesvědčivější než to, nad čím vědcí krčí ramenama…

tak nevím, co si o tom myslet…

Další odpovědi
barnajka

To je jak ten vtip, ne? Že UFO je jak pracující cikán: občas slyším, že ho někdo někde viděl, ale mně se to ještě nestalo…

..tak asi tak, no :))

Matthew

Nejspíš kdyby poznali naši politiku, tak by tu ani nechtěli moc dlouho zůstávat :D

ten který je

Na tuto otázku neumím odpovědět,jen je zajímavé,že ty různé videozáběry co jsou všudemožně prezentovány mají velmi špatnou kvalitu obrazu.:-)
Četl jsem také názor,že UFO jsou potomci lidí z daleké budoucnosti kteří se naučili cestovat do minulosti a tak nás navštěvují aby poznali vlastní minulost.Ten názor mne celkem zaujal.

BANAN93

http://www.you­tube.com/watch?v=brJFU0w­565I
Třeba nás budou stovky let zkoumat a pak by asi ani nechtěli navázat kontakt, když zabíjíme a jíme spoustu tvorů na takřka stejném vývojovém stupni jako jsme my, a vidí že žijeme ve společnosti, kterou drží „elita“ za cenu zničení planety
Doplňuji:
Maso teda jim taky, ale když bych přiletěl na jinou planetu a tam zahlédl chování tvorů co si pěstují jiné tvory na jídlo a další naše chování ..........

venkovan

Dej si panáka, a uvidíš věci.
Otázka je, jestli už mezi námi nechodí, nezdraví nás, jen jim nechceme rozumět a pro jistotu je hned pošleme do psychiatrické léčebny.
Druhá otázka je, zda UFO není jen přání lidí kteří v přírodních anomáliích vidí zázraky jakési civilizace.
Pro mne stačí domácí UFO, to když je doma dusno a talíře startují z ruky patnerky směrem k mému tělu. Je to hrůza lepší je zachránit se útěkem do hospůdky. Tam létají jen české facky.

bolak

balalajka: jen aby ses neukvapila ve svých závěrech!! podle toho co jsem kdysi viděl, když zrovna polevili v ostražitosti…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-kdyz-romove-nejsou-taci-jaci-se-zdaji#discussion