Avatar uživatele
Beer4Real

Jaktože nás ještě ti hoši nenavštívili?

každý všude dává videa jak viděl UFO a všichni jsou přesvědčeni a jistí že to byli ufoni, ale otázka zní jaktože nás teda za těch tisíce let ani jednou ti kluci nedošli pozdravit? proč z toho talířa nevylezou a neřeknou aspon nazdar! tak dlouho tu sme na světě a furt se neukázali. jenom kvůli tomu je to pro mě nesmysl. Vy ste eště chlapce talířovité neviděli?
Doplňuji:
jj na novinkách po tom článku srandovním sem to prostě musel napsat.
kdyby hoši přiletěli bych jedno čapl a nalél bych do něho litr slivovice, jestli by to chlapec vydržel :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, lukas.zmizik, BANAN93 před 4176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

tak jestli to je reakce na ten článek na novinkách s nadpisem, že vědci po shlédnutí toho videa jen krčili rameny, tak já sem právě před chvílí měl noťas v hospodě, kde jsem ukázal kamarádovi, jak sem si během půl minuty stáhnul z youtube mraky, na googlu našel obrázek létajícího talíře, poté otevřel program adobe after effect a do pěti minut sem mu udělal video asi stokrát přesvědčivější než to, nad čím vědcí krčí ramenama…

tak nevím, co si o tom myslet…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

To je jak ten vtip, ne? Že UFO je jak pracující cikán: občas slyším, že ho někdo někde viděl, ale mně se to ještě nestalo…

..tak asi tak, no :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Matthew

Nejspíš kdyby poznali naši politiku, tak by tu ani nechtěli moc dlouho zůstávat :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Na tuto otázku neumím odpovědět,jen je zajímavé,že ty různé videozáběry co jsou všudemožně prezentovány mají velmi špatnou kvalitu obrazu.:-)
Četl jsem také názor,že UFO jsou potomci lidí z daleké budoucnosti kteří se naučili cestovat do minulosti a tak nás navštěvují aby poznali vlastní minulost.Ten názor mne celkem zaujal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

http://www.you­tube.com/watch?v=brJFU0w­565I
Třeba nás budou stovky let zkoumat a pak by asi ani nechtěli navázat kontakt, když zabíjíme a jíme spoustu tvorů na takřka stejném vývojovém stupni jako jsme my, a vidí že žijeme ve společnosti, kterou drží „elita“ za cenu zničení planety
Doplňuji:
Maso teda jim taky, ale když bych přiletěl na jinou planetu a tam zahlédl chování tvorů co si pěstují jiné tvory na jídlo a další naše chování ..........

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dej si panáka, a uvidíš věci.
Otázka je, jestli už mezi námi nechodí, nezdraví nás, jen jim nechceme rozumět a pro jistotu je hned pošleme do psychiatrické léčebny.
Druhá otázka je, zda UFO není jen přání lidí kteří v přírodních anomáliích vidí zázraky jakési civilizace.
Pro mne stačí domácí UFO, to když je doma dusno a talíře startují z ruky patnerky směrem k mému tělu. Je to hrůza lepší je zachránit se útěkem do hospůdky. Tam létají jen české facky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

balalajka: jen aby ses neukvapila ve svých závěrech!! podle toho co jsem kdysi viděl, když zrovna polevili v ostražitosti…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-kdyz-romove-nejsou-taci-jaci-se-zdaji#discussion

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek