Shady

Jaktože mají obrazy které by namaloval každý hodnotu stovky tisíc?

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě se najdou lidé, kteří jsou za ty obrazy danou cenu zaplatit…
😉
Koneckonců – nic a nikdo ti nebrání také malovat obrazy a prodávat je za stovky tisíc…

Doplňuji:
Oprava – sorry.
…„kteří jsou za ty obrazy“ ochotni „danou cenu zaplatit“…
😉

Další odpovědi
www

Dovolím si oponovat slovu ‚každý‘.
O ceně obrazu rozhoduje právě to, KDO jej namaloval. Teprve pak kupec, ochotný cenu zaplatit.
Doplňuji:
Jen příklad:
Za nemalou cenu se prodávají např. ‚obrazy‘, které namalovala různá zvířata. Kupec pak hodnotí třeba i ‚umělecký záměr‘ a totéž, jenže od tebe, by pro něj byla jen čmáranice 😁

Putin

Dnešní „moderní“ umění už není o kvalitě, to se může naučit téměř každý – namalovat realistický obraz, jde o to vložit do toho kus sebe, Picasso maloval jak kdy jakou měl náladu .. jednu dobu více modře – když odešel od holky, někdy maloval větší nos – když měla jeho holka větší nos ;)

lota

Mají? Opravdu?