Shady

Jaktože když člověk povaří marihuanu ve vodě tak má výsledný nápoj psychoaktivní účinky??

myslel jsem že se kanabinoidy ve vodě nerozpouští.může to být tím že se přidá cukr?

Odpovědi
badisko

Ano ..presne tak ..THC …se nevazou na vodu …ale na cukry..tuky ..alkohol… takze bych nepouzival vodu ale plnotucne mleko s pridavkem masla a dosladil cukrem aby to melo grady …pokud te to zajima precti si knihu Varime s Konopim .. zde ke stazeni … http://www.uloz­to.cz/xTaqdUg/va­rime-s-konopim-pdf je tam vse co potrebujes vedet …

knedlik123

Tomu bych veril, ale ze ty ucinky ma jeste po spaleni, to je divne.