bolak

Jaktože čaj ze sklenice chutná jinak než čaj z hrníčku?

Odpovědi
lukas.zmizik

to mě taky nikdo nedokázal vysvětlit stejně jako proč pivo z kelímku chutná jinak než z kriglu… možná nechutná…ale je možné že kelímek naladí psychicky jinak chuťové pohárky než sklo

GTA Andreas

Je to subjektivní pocit. Taky mě chutná víc Four Roses ze štamprle než kakao z hrnku.

Klára K.

Sklo je trochu kyselejší, než keramika, a jak ten čaj piješ, dotýkáš se jazykem okraje skleničky nebo hrnečku.

briketka10

divný taky mi víc chutná, naši vždy pili
z takovejch vysokejch sklenic bez ucha
a já se dívala až si slezlo mlíko Tatra na
dno :)

bolak

vaši neměli ucho?

briketka10

ale měli obě :o)
ty příšero !!

bolak

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=PZlg0p7­aMks#t=15s

Damiana

Čaj mi ani tak nepřijde, ale voda ano. Z hrnku se mi zdá – také nevím proč – sladká. 🙂

bolak

jj, je to divný, a přitom sklenice už byly párkrát za život mytý