Rozamunda

jakto že hlas v telefonech je takový jinačí než třeba nahrávka ?

Nejlepší odpověď
beer

Záleží na kvalitě mikrofonu/repro­duktoru a následném zpracování zvuku. Ani nahrávky nejsou stejné, u telefonu jde také o kvalitu přenosu.

Další odpovědi
Jsemtady

To se lisi.
Treba T-mobile ma u nas na siti podporu vyssi kvality zvuku. Mno ale funguje to jen v 3g siti a musi to podporovat i telefon, takze stredni a spis vyssi trida telefonu. Iphone a nektere dalsi maji treba dva reproduktory na odstraneni sumu atp. Kdezto ty levne a navic treba v pomale siti (bez 3g) to bude horsi a oproti profi nahravce docela o dost.
Jinak z nahravky se celkem bezne slysime jinak nez kdyz mluvime, pac se pri mluveni slysime zevnitr.

BENYTA

Osobně se přikláním k odpovědím ostatních, jen připojuji vlastní zkušenost, jak to zkresluje – pokud volá neznámý, např. prodejce či operátor, většinou žádá k telefonu rodiče, i když já bych mohla být, vzhledem k věku, už babičkou…(naštěstí nejsem).