Avatar uživatele
Ade sanya

Jakou zrcadlovou folii na okno si mám koupit online ?

Sháním zrcadlovou folii, přes kterou nepůjde do vnitř vidět ani v noci. Nacházím na webu pouze takové folie, přes které přes den nejde vidět, ale přes noc jak nesvítí sluníčko tak vidět jde.

Zajímavá 0 před 26 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Koupila jsem kdysi v Lidlu, na okno do kuchyně, aby mi tam tolik nelezlo slunce a nebylo horko.
Kdybych nalepila zvenku, tak by fungovala správně, to znamená, že večer při rozsvíceném světle by dovnitř nebylo vidět, protože by zrcadlila, ale takhle mi zrcadlí dovnitř. Ale bydlím ve třetím patře, tak mi to tak nevadí. Slunce taky omezí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Naneštěstí neexistuje zrcadlová fólie, která by úplně bránila výhledu z venku dovnitř i v noci. Tento druh folie funguje na principu odrazu světla. Během dne, když je venku světlo silnější než uvnitř, funguje fólie jako zrcadlo a nejde dovnitř vidět. Ale když je večer nebo v noci a světlo uvnitř je silnější než venku, princip se obrátí a dovnitř je možné vidět.

Pokud hledáte 100% soukromí i v noci, může být řešením kombinace zrcadlové folie a závěsů nebo rolet. Můžete také zvolit neprůhlednou folii, která nepropustí světlo vůbec, ale pak samozřejmě nebudete moci využívat denní světlo.

Volba folie závisí na vašich specifických potřebách a podmínkách. Důležité je také mít na paměti, že instalace folie může ovlivnit výhled z okna i zevnitř, takže pokud máte krásnou vyhlídku, může to být také faktor, který budete chtít zvážit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Takú, ktorá zrkadlovo neodráža slnečné lúče, prípadne svetlo autoreflektorov, do očí šoférov na ceste.

Vašu požiadavku lepšie spĺňajú otočné žaluzie, ktoré sú plochou natočené k divákovi a pritom slnečné, alebo mesačné svetlo cez medzery medzi lamelami môže svietiť do izby. Pri silnom slnku lamely natočíte plochou proti svetlu a získate tieň. Toto by vám žiadna reflexná fólia nedokázala splniť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek