Rybejsma

Jakou značku těstovin doporučíte?

Odpovědi
dubraro

Panzani, Exquisit.

Drap

Doporučuji domácí těstoviny. Je to nejlepší a nejchutnější značka na všechny druhy těstovin.

iceT

Na značce mi nezáleží, pro mě musí být semolinové.

Hufnágl

U nás se vaří všechny druhy těstovin, které mají obchodní značku Adriana, takže je doporučuji.

nyjono

Mé oblíbené jsou z jednoho obchodu, který není neprodává v kamenných obchodech ani veřejně on-line. Ale pro nás jsou TOP.
Když ještě v ČR nebyly, většinou Panzani. Hlavně semolinové.

Hufnágl

Drap
Jak děláš domácí vřetena a špagety? Dáš mi recept? Dík.