Avatar uživatele
Ella2

Jakou značku pánských hodinek?

Ahoj všichni, prosím poradte dobrou značku pánských hodinek. Muž bude mít kulatiny, tak jsem mu chtěla koupit pořádné hodinky. Cenově max do 15 tis.
A jelikož se v těch značkách nevyznám, tak jsem se chtěla poradit.
Děkuji předem.

Zajímavá 0 před 2192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

To není tak jednoduché. Ona každá značka se více věnuje určitému stylu (ale zase ne jen jednomu). Takže spíše záleží, co by se manželovi líbilo, co by mu slušelo, jaký je jeho životní styl atd. Já osobně si vybírám, co si vezmu na ruku, podle situace, prostředí, oblečení, činnosti… K obleku se casio G-shock asi moc nehoděj. Naproti na sjíždění vody elegantní omegy taky nebudou to pravé. A až na speciální značky se dají prakticky v každém stylu a od mnoha značek do takové sumy najít vhodné a opravdu pěkné a funční hodinky. Taky je třeba si ujasnit, jaký typ strojku, pohon… Do týhle sumy se už do dost dobře vybírat. A rozhodně vynechat pseudoznačky.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kalim_YT

Dobrý den, pokud jsou pro muže starsího padesáti let, doporučil bych kvalitní levnou značku Secco.
Pokud jsou ovšem pro někoho mladšího, a vybíráte podle ceny, jsou tu krásné hodiky značky JVD, stojí v průměru okolo nějakých těch třech až sedmi tisíců. Dále (ty dražší) [Seiko, Tisot-sám mám doma dvoje, Citizen pilot]

Upravil/a: Kalim_YT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Podívej se sem – https://www.chro­no24.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Doporučuji značku Casio, což je japonská značka. Další vhodné alternativy jsou značky hodinek ve Švýcarsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Kamarád špatně vidí, doporučil jsem mu hodinky, které jsou řízené DCF, mají základní funkce, navíc mluví (německy) tyto:

Je s nimi spokojen, jdou na vteřinu přesně a němčina mu nevadí, on mluví německy.

Zdroj: https://www.con­rad.cz/rucicko­ve-naramkove-dcf-hodinky-nemecky-mluvici.k393243?ic­c=Search&icn=393243

Upravil/a: Brblal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Když už „investice“ a klasické, tak co tak něco z těchhle?
https://www.ho­dinkar.cz/invic­ta-s1-rally-15796.html?ut­m_source=glami­.cz&utm_medium=cpc&ut­m_campaign=Gla­mi.cz&utm_con­tent=dmd_195701­6820_cz
Jinak ale já jsem „zatížen“ spíše na „chytré“ hodinky a tak jsem si sehnal, za poněkud, pro mne přijatelnější cenu, Cogito Classic. Mají běžný, dobře čitelný, analogový ciferník a strojek na samostatnou baterii a navíc elektroniku s vlastní baterií, spolupracující se smartphonem. Jsou vodotěsné, upozorňují na hovory a SMS a dají se z nich ovládat některé funkce a aplikace mobilu pomocí bluetooth.
A je více druhů a i podstatně „luxusnějších“ a dražších a i se zobrazovacími funkcemi na displayi.
Třeba z nabídky Samsung.
https://www.zbo­zi.cz/elektro­nika/chytre-hodinky-a-prislusenstvi/chy­tre-hodinky/?vyrob­ce=samsung#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_content=car­ds-category_opes­BB&utm_term=chy­tr%C3%A9%20ho­dinky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Podle mne by si měl hodinky vybírat každý sám.
Zkuste v některém hodinářství zakoupit dárkový
poukaz a výběr nechte na manželovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Kupuji si jen Casio a ještě mne nikdy nezklamaly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
markynaslupo

Ahoj. Mám teď stejný problém. Které jsi nakonec koupila? Já přemýšlím nad Garmin https://netob­chodak.cz/gar­min/468795-garmin-forerunner-35-optic-black.html znáte to někdo? Předem děkuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ella2

No je to těžké, proto jsem se zde chtěla poradit. Kdyby každý napsal jaké hodinky má, značku, pomohlo by mě to 🙂
Žádné kapesní hodinky! Prosím…
Jurku děkuji, jediná normální odpověd :D Máte je někde z hodinářství pří­mo?

před 2173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Nene, mám je z eshopu 😉
Jestli chceš, napiš a napíšu z jakého ;)

před 2168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

No určitě, budu ráda, když mi napíšeš adresu toho eshopu 😉 Moc děkuju!

před 2158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

tak to je on: https://www.manilla-hodinky.cz/
Tak se podívej, třeba něco vybereš i ty ;)

před 2152 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ella2

Tak jsem Ti chtěla moc poděkovat, hodinky jsem tam opravdu vybrala. Tento týden by měly dojít. Tak doufám,že se budou líbit.

před 2145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Není vůbec za co 🙂 100 % se líbit budou 🙂
Tak se měj pěkně. Ahoj

před 2138 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jurek

Mám dvoje hodinky a oboje značky Bruno Söhnle 😉 a můžu jenom doporučit. Kvalitní značka. Hodinky opravdu vydrží a jsou pěkné. První jsem dostal darem a když jsem si chtěl koupit druhé v trošku jiné barvě, tak jsem zvolil stejnou značku.

před 2189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Bóže… Dáma chce investovat do dárku! Přestaňte nabízet pseudohodinky za tisícovku!!

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Edisone, zvládl byste i něco jiného než kritiku?
Dáma neuvedla cenové rozpětí,
jak víte, že těch tisíc korun pro ni není akorát?

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ivzez, dáma jasně uvedla do 15 tis. Tak se tam budem snad taky tak nějak pohybovat, ne? A uvědomte si, že jsem kritikou opravdu nezačal, viz můj první příspěvek. Nabízet něco a nemít nejzákladnější paramtery co by to vůbec mělo být… to by se daly nabídnout taky kapesní sluneční hodiny… Ale i to by, mimochodem, mohl být pěký dárek… Ale ne prostě pro každého. A jestli dobře vidím, tak kritický tu je ode mě jediný příspěvek… a to ještě v diskusi, nikoli v odpovědi. Proč asi…

před 2192 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

To jsem si neuvědomila, v diskuzi jsem reagovala až nějakou chvíli po přečtení otázky. Kaju se…

Pořád si ale myslím, že hodinky by si měl vybírat ten, kdo je bude nosit.

před 2158 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

V pohodě… A v podstatě souhlasím. Mě tu iritují odpovědi typu „kupuju jen tuhle značku a jsou kvlaitní…“ Jak to může porovnat někdo, kdo kupuje jen jednu značku? Já si teda jednu značku jednou koupím a když je kvalitní, tak víckrát ne, protože prostě funguje… Pak si koupím jinou, protože je tkay kvalitní, ale jsou prostě jiné. A zase si ji znova nekoupím… Proč taky, když jsou to držáky… Atd…

před 2152 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek