janani

jakou životnost má myčka nádobí Siemens? Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Siemens je široký pojem – chce to znát konkrétní model. Jinak dnes ty rozdíly nejsou tak vysoké, obecně však můžu říct že Siemens či Whirlpool patří asi mezi špičku…

Další odpovědi
Jikra

Nikdo se do odpovědi nehrne, tak jen tak na okraj. Na to není jednoznačná odpověď. Jedině se poptat v autorizovaných servisech anebo na fórech na netu. Značka Siemens patří mezi silné hráče na trhu, tak lze předpokládat že životnost bude na odpovídající úrovni. Jen pro orientaci, myčka Whirlpool nám sloužila bez jediné závady 14let a nebýt loňské rekonstrukce kuchyně tak by pracovala dál. Mimochodem, mám ji stále v záloze.

Lamalam

Mám ji už 13 let a zatím slouží zcela bez chyby.