Avatar uživatele
vaclav1150

Jakou vybrat kameru do auta?

Zajímavá 0 před 1126 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

pokud ti stačí přední tak Viofo A119 (na Ali se dá koupit za ~1600Kč, mnohem levněji než v českých eshopech) má hodně vysoké rozlišení (vyšší než FullHD takže bezpečně zachytí i spz vzdálených vozidel, má širokoúhlou čočku takže bez problému zachytí celý výhled řidiče před autem je vybavena gps, filtrem proti odleskům iteriéru ve skle a její uživatelské rozhranní je v češtině) … pokud vyžaduješ kombinaci přední i zadní kamery tak Viofo A129 (na Ali za ~3300Kč), imo to za tu cenu nestojí, ale pokud chceš mít zachycenu i situaci kdy ti někdo vpálí do kufru a chceš důkaz, že nedodržoval bezpečnou vzdálenost může se to docela hodit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martinjanek1

Já jsem vybíral podle tohoto testu https://autotrip.cz/kamery-do-auta/ nakonec jsem šel do autokamery TrueCam a7s.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JohnnyH

https://vas-pomocnik.cz/kamery-do-auta/
ale pozeraj tak,aby sa ti samo vymazavalo z karty, lebo ja mam v dvohc autach a jedna nevymazava a musim to robit sam a hneva ma to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr1491

Ahoj,
zajímavý výběr máš na této stránce: https://www.testado.cz/…o-auta-test/

Pokud chceš vidět recenze přímo z praxe, tak na ty se můžeš podívat tady: https://www.testado.cz/…k-autokamer/

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já mám v autě zkušenost akorát s couvací kamerou od G-Park. Objednal jsem ji vloni před dovolenou zde https://www.2din.cz/ a jsem nadšený. Jeli jsme poprvé do kempu do Chorvatska a nevěděl jsem, jak to tam bude s parkováním, tak jsem si koupil radši kameru a s tou zaparkuju fakt úplně všude.

Avatar uživatele
anonym

A129 se neliší jen tím že má i zadní kameru ale disponuje i možností připojení ke kameře chytrým telefonem a stažením částí záznamu bezdrátově pomocí wifi, což je asi pohodlné, ale není to až taková pecka když si uvědomíš, že stačí vyjmout paměťovou kartu a v počítači máš ta videa hned stejně snadno 🙂. Takže wifi připojení je spší taková frajeřinka. Další přidaná hodnota A129 je parkovací režim, kdy kamera umí monitorovat prostor kolem auta, zaznamenává nižší rychlostí (asi jen 5 snímků za sekundu) a v případě detekce pohybu spustí záznam plnou rychlostí. V tomto režimu ale nevydrží dlouho protože je závislá na interní baterii a má jen velmi malou kapacitu, parkovací režim aktivní po celou dobu parkování vozu by bylo třeba připojit kameru skrze nějakou power banku která to udrží při životě déle.

před 1126 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika