BreKeKe

Kamera do auta, nonstop parkovací režim, detekce pohybu, podpěťová ochrana. Jaké máte zkušenosti a s jakými kamerami?

Používáte kameru do auta, která je nonstop v autě např. přes podpěťovou ochranu? A mezi její vlastnosti patří detekce pohybu, g-senzor, parkovací režim? Jaké máte zkušenosti? Já testuji Niceboy PILOT Q8 a nemá parkovací režim, detekce pohybu je závislá na zapnuté kameře (někdy se nahrávání samo nevypne, ikdyž už žádný pohyb není) a G-Senzor neumí zapnout vypnutou kameru na např. nouzovou minutovou nahrávku. Kterou kameru byste mi doporučili na neustálý, úsporný a pohotový režim v autě? Cena tak do 6000 Kč.

Odpovědi
Kryšpín

Solidní kamera za mrzký peníz Eltrines LS 500 GPS

Petr1491

Ahoj,
osobně jsem testoval několik kamer (https://www.tes­tado.cz/zebri­cek-autokamer/) od TrueCam a Niceboy. Nejlépe dopadl model TrueCam A7s.Ta má mimo detekce pohybu i detekci radarů, parkovací mód ale nikoliv. Co jsem tak poznal, je to hodně o kompromisech, de facto žádná kamera nesplňuje vše, co by řidič chtěl.

miroslav.bk

Za tu TrueCam se primlouvam.
Vozim ji v taxiku a nemuzu rict spatneho slova. Paradni obraz v noci (krasne citelne SPZ, tedy vlastne RZ), plynule video. Jasne nastaveni, vyborny SW do PC.
Jak rekl predrecnik, je to vzdy o kompromisech (stejne jako treba telefony), nikdy nebude vse v jesnom produktu..

Cutarinek

Čus, spíš bych se díval i na jiné parametry, než cenu a tvůj jediný požadavek. Podívej se třeba sem: https://www.a­recenze.cz/ka­mery-do-auta/ a pojmi to trochu komplexněji no. U kamery je blbý, že musíš brat v potaz takový ty hodně technický parametry specifický jen pro ně a navíc ještě i funkce, které jsou u multimédii běžné.

veselator1

Já teda kameru v autě zatím nemám, ale už nějakou dobu nad tím přemýšlím. Osobně ale takové vychytávky jako parkovací režim atd asi moc nepotřebuji. Myslím si, že mně by stačila nějaká obyčejná. Zrovna nedávno jsem se po takových kamerách díval a třeba na https://www.2din­.cz/ se dají takové jednoduché kamery bez problému sehnat třeba do dvou tisíc.

lafatej

Ještě se můžeš podívat sem https://www.tes­tino.cz/kamery-do-auta