Tomas006

Kde koupit GPS locator pro kameru?

Potřebuji lokátor ke kameře, ktéry bych mohl vidět na Google maps a tak ho lokalizovat.

Odpovědi
Edison

Myslíš jako sledování on-line? Jinak opakuješ dotaz. GPS lokátorů je plný internet. Tak si vyber. A nepotřebuješ spíše logger? A bude dostatečně rychlý?

Mě přijde, že si tyhle věci každej představuje jak hurvínek válku. Aby to mělo smysl, je potřeba se tom kapku věnovat a spíše si pro určitý účel udělat tohle na míru.

peterd108

Zkus se podívat na Aliexpress