Krejcík

Jakou školu s mobilními telefony? SČK

Zdravím, jsem sice v 8. ročníku ZŠ, ale už začínám uvažovat o střední škole. Mám už jasné zaměření na IT, počítače.. jenže mě by bavilo něco s telefony, ve kterých se opravdu (musím chlubit) vyznám. Prodávat mobilní telefony, elektro, radit s výběrem, to by mě vážně bavilo :) Nevím ale jaká by na to byla střední škola, Vlašim SPŠ obor Strojírenství, když mě nebaví Fyzika a ani nijak extra Chemie? Zedník, Mechanik opravář to není pro mě, zajímám se o počítače a mobilní telefony.. bydlím ve středočeském kraji, školu hledám nejlépe ve Vlašimi a jeho okolí. Třídu projdu s průměrem na výzo 1,5 – 1,7, Matematika 1 Fyzika 1/2 Chemie 2.. nějaká trojka tam bude. No snad jsem to popsal tak nějak srozumitelně, mám možná trochu divnej sen a je šance že to dopadne úplně jinak. Prosím o radu. Díky!

Nejlepší odpověď
Michal Kole

jedině v Kladně je obor telekomunikace http://www.in­foabsolvent.cz/Ka­talogOboru/Kar­taStrOboru.as­px?Obor=39273&Ka­tegorie=M&Sku­pinaOboru=26&Kraj=C­Z021#zacatekMa­py

Další odpovědi
venkovan

Podívej se na www.vcb.cz, najdi výstavu Vzdělání a řemeslo a katalog škol.
Třeba najdeš školu po které toužíš mimo svůj region a škola bude mít internát.

KdoSiOdJinud

Bydlím nejspíš kousek od tebe a volil jsem průmyslovku v Kutné Hoře – dva roky se tam věnuješ elektru a všemu a po dvou letech volíš mezi:

  • Automatizací
  • Informatikou
  • Sdělovací technikou

Takže bys viděl sám co by tě nejvíce lákalo :) Ale znamená to intr :)