petra15

Jakou ruzi mate nejradeji ?

Aby moje otazka nepusobila tak sugestivne ; uvedte pripadne vasi nejoblibenejsi kvetinu

Nejlepší odpověď
anonym

Mé oblíbené ´kytky´ jsou jedlé – od ananasu po zelí…
😉

Další odpovědi
Drap

Modrou

Bad Wolf

Mám ráda květiny všech barev, tvarů a hlavně neutrhnuté. Je krásné se dívat na louku plnou polního kvítí a jenom si tu krásu vychutnávat.
Doplňuji:
Kaktusy jsou také bezva a naprosto mě fascinujou hmyzožravé rostliny.

anonym

Jakoukoliv, jde spíš o to, kdo mi ji dá. Raději mám ale kopretiny.
Doplňuji:
Jestli teda myslíš barvu, tak teda rudou.

redy

rozkvetlej mák, a když je celý pole červenejch lístků to je moje ,představuju si jak v nich plavu 🙂
Růže jedině modrý 🙂

cynique

Růže je nebezpečné akutní infekční povrchové onemocnění kůže, jehož původci jsou v drtivé většině případů bakterie z rodu streptokoků. Nevím proč bych jí měl mít rád.

Klára K.

Růži, jestli myslíš barvu tak žlutou a bílou. Jestli myslíš druh, tak to nevím, nevyznám se moc v okrasných rostlinách 🙂
A oblíbený druh květiny všeobecně:
Slunečnice, pampeliška, kopretina popřípadě jiné kytky, co mají kombinaci barev jako kopretina ( heřmánek, sedmikráska)

Luciet

Rudá barva růže je má nejoblíbenější. Bílá je také krásná.

Strange

Nejlepší růže je kopřiva.

tyna.ryglova

Já mám radost z každé květiny, ale kdybych si měla vybrat, tak asi klasika rudá růže. S žádnou květinou mě ale manžel nezklame. Obzvlášť, když si připraví takové překvapení jako letos na Valentýna. Objednal si rozvoz květin Brno u https://www.fle­urop.cz/rozvoz-kvetin-brno , takže jsem docela koukala, když mi u dveří stál kurýr s pugétem 🙂 .

petra15

Strange
a co takhle kaktus ?

petra15

ano, myslim jen barvu ( u te ruze)