Mishelka78

Jakou postýlku pro novorozeně?

Odpovědi
quentos

Těžko radit, když vás ani novorozeně neznáme. JAKÉ novorozeně – malé, velké, tlusté, tenké…? Taky nevíme, jestli vyžaduje nějakou speciální péči, nepotřebuje ortopedickou matraci nebo jestli třeba nepouští barvu…

UPhelp

To je podle mě jedno, stačí aby byla trochu kvalitní (pohodlná). Už od 2 tisíc se dají koupit dobré.

elkon

Naše děti vyrostli v klasické dřevěné postýlce, která má na dvou nohách kolečka, aby bylo možné posouvání. Rošt má dvě polohy, když dítě trochu povyroste, tak se rošt sníží, aby dítě nemělo snahu vylézat.

Dochy

To je individuální. My měli polohovatelnou se zcela stáhnutelnou bočnicí a úchytkama k posteli. Postýlka se tak dala zakotvit k velké posteli a děcko s matkou tak k sobě mají blíž – nemusí v noci vstávat „naplno“.

Justin1

Bylo by dobré, aby byla možnost umístit rošt do různých výšek. Děťátko bude mít rošt nejdřív nahoře, a až poroste a bude pohyblivější, posune se rošt níž, aby postýlka byla hlubší. Taky může být užitečné, když se postýlka dá pro větší dítě (až bude rošt už dole) na jedné z delších stran otevřít, aby dítě mohlo samo chodit dovnitř a ven. Dá se uvažovat i o nepropustném chrániči matrace, který ochrání matraci v případě počůrání děťátka v postýlce.

Eva Esterk

Hlavně ji vybavit kvalitní ložním prádlem. Já jsem už několikrát nakupovala na https://www.gol­dea.cz/detske-povleceni-do-postylky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.