Avatar uživatele
Mishelka78

Jakou postýlku pro novorozeně?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? UPhelp před 1036 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Těžko radit, když vás ani novorozeně neznáme. JAKÉ novorozeně – malé, velké, tlusté, tenké…? Taky nevíme, jestli vyžaduje nějakou speciální péči, nepotřebuje ortopedickou matraci nebo jestli třeba nepouští barvu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
UPhelp

To je podle mě jedno, stačí aby byla trochu kvalitní (pohodlná). Už od 2 tisíc se dají koupit dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Naše děti vyrostli v klasické dřevěné postýlce, která má na dvou nohách kolečka, aby bylo možné posouvání. Rošt má dvě polohy, když dítě trochu povyroste, tak se rošt sníží, aby dítě nemělo snahu vylézat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

To je individuální. My měli polohovatelnou se zcela stáhnutelnou bočnicí a úchytkama k posteli. Postýlka se tak dala zakotvit k velké posteli a děcko s matkou tak k sobě mají blíž – nemusí v noci vstávat „naplno“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Bylo by dobré, aby byla možnost umístit rošt do různých výšek. Děťátko bude mít rošt nejdřív nahoře, a až poroste a bude pohyblivější, posune se rošt níž, aby postýlka byla hlubší. Taky může být užitečné, když se postýlka dá pro větší dítě (až bude rošt už dole) na jedné z delších stran otevřít, aby dítě mohlo samo chodit dovnitř a ven. Dá se uvažovat i o nepropustném chrániči matrace, který ochrání matraci v případě počůrání děťátka v postýlce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eva Esterk

Hlavně ji vybavit kvalitní ložním prádlem. Já jsem už několikrát nakupovala na https://www.gol­dea.cz/detske-povleceni-do-postylky

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek