dust8

Jakou pořídit poštovní schránku, aby se do ní daly vložit i menší zásilky ze zahraničí (ebay, amazon), aniž by zvonili?

Prostě nějaká schránka ne jen na dopisy a letáky, ale aby se do ní vešly i menší balíky s tloušťkou tak aspoň do 5 centimetrů?

Odpovědi
marci1

Třeba takovou (i s bezpečnostním mechanismem proti odcizení balíků):
😄

Zdroj: https://www.b2bpar­tner.cz/postov­ni-schranka-na-baliky-a-dopisy-seda-600-x-425-x-330-mm/?gad_source=1&gclid=­CjwKCAjwnv-vBhBdEiwABCYQA_VnBBUW5uJ­gvx37wywNohmAg­Qcurpuqni39Zy­IXiO33DJUVptj_bhoC­pEgQAvD_BwE

aliendrone

Není to jen o rozměrech schránky, záleží i na ODPOJENÍ (deaktivaci) zvonku. Chjo… 😕

zjentek

A co takhle pověsit ke zvonku text „prosím NERUŠIT (!), zásilku odložte do boxu pod zvonkem“ (???) 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️. (Musíš tam potom mít ten box, nejlépe snímaný kamerou.💁‍♂️)