Bělousek

Jakou platební metodu nejraději používáte při online nakupování?

Odpovědi
Pepa25

Placení platební kartou nebo platební bránu, případně platbu při osobním odběru pokud zboží vyzvedávám přímo v prodejně eshopu.

GM

Na dobírku. Nikdy nic neplatím předem.

zjentek

Zpravidla tu nejpohodlnější, která se nabízí.

da ny

Též… 😉
Na dobírku. Nikdy nic neplatím předem.

Hlada

Bankovním převodem. Pro nutné platby kartou mám zvláštní účet s minimální částkou a kartu zablokovanou.
Přednostně ale využívám možnost osobního převzetí a zaplacení v kamenné prodejně.

Emefej

On-line nakupuji pouze knihy, objednám, v kamenné prodejně vyzvednu a na místě zaplatím.

elkon

Podle potřeby, dobírkou, nebo zabezpečenou kartou.

Schluker

ApplePay anebo platbu pri prevzeti.

Dochy

Obvykle platím kartou. Natáhnout se mně pokusila nějaká zahraniční společnost, ale to bylo úspěšně vyreklamováno přes mou banku.