Samsara

Jakou opalovací kosmetiku kupujete pro celou rodinu?

Odpovědi
elkon

Někdo používá Daylong, někdo Nivea Sun a ještě Garnier Ambre Solaire.

Milunak

Já kupuju Astrid sun pro celou rodinu, konkrétně toto mlíčko www.dm.cz/astrid-sun-mleko-na-opalovani-sprej-pro-celou-rodinu-of50-p8592297009610.html Je i na hodně citlivou dětskou pokožku, dobře se roztírá a je voděodolné.

Luiza

Moc díky, taky zjišťuji jaké opalováky koupit – značka je česká a opalovací krémy se mi fakt líbí, takže je od Astrid taky objednám :)