zjentek

Jakou nemoc signalizuje, když se člověkovi chce plakat u podobných videí?

Popis: člověkovi se chce plakat u podobných videí!

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/494568-tele-zachranili-pred-porazkou-hned-si-naslo-noveho-kamarada.html

Žádá o diagnózu.

Nejlepší odpověď
maxov

Diagnóza je jasná: lidskost s náběhem na soucit. Je to neléčitelné. A když se k tomu přidá svědomí, dají se už jen minimalizovat psychické následky přechodem na bezmasou stravu.

Další odpovědi
dudu

To by moje manželka musela být nemocí prolezlá skrz na skrz. Tu rozpláče i špatná předpověď počasí. Dlouhodobým pozorováním jsem se ujistil, že je to zakuklená profesionální plačka.

Michala11

To že je člověk trochu cíťa, neznamená, že je nemocný. Ale i to se dá nějakýma psychotikama upravit:)

orestez

Za mě na Novinkách hovořili hned. Videoreklama sdělí: máte hlad atd. Vychutnejte si křupavé támlencto kuře. Brácho. V brněnském rozhlase na přání,. Jak tam do aero brečí, většinou staří. Brečí za každým slovem. Cituji: mé milované manželce, „Bé“, i Lidušce „Béé“, za všechno, hodně požehnání panny Marie Nebozštínské, protože vás „Béé“.. Paní moderátorka Vostrá nebo Slabáková je uklidní a zahraje písničku od Mistříňanů, která se určitě bude líbit i vám. A já vám děkuji za zavolání.
No, u nás, u mě, záleží na pocitech které pramení ze zkušenosti. S porovnáním já si zajdu pro rozbočku a zapojím topení, kurvextady zima.
Divné že ventilátor v el tělese fouká obráceně, dolů. Jebuto.

Běžný člověk, lepší opičák, tedy spíše upracovaný člen. Člen vinařů, člen rodiny, kasta katolíků,
děda Honza, mají výhodu od těch tvrdých chlapů. Mají 100% vcítění, empatii. Tito špatdobří vyvolávači do rádia nejsou zlí. Mám je za dobré.
Sorry hec: já mám takový skoro saunovský teplo od el radiátoru venku na verandě. Pivo tu. No a záleží jak je čtenář odpočatý. Jestli spal. Ne, Zjentku, být skutečně u vyprošťování koně spadlého do jímky. Jinak to bereme my, nebo já. Mít vlastnost cítit spravedlnost, nebo absenci vzorce.. Takže, nechci vidět na novinkách některá videa, jak nekdo trápí děti. Modřiny. Je tedy mou nemocí, pane znenadání Zjentku, že raději čtu běžné a bulvární zprávy, co Babiška? Co je to víra ve spravedlnost. Já, jménem člověka žeru maso mrtvých. Jak k tomu přijdou ti kluci růžoví, prasata? Ano, probíhá výzkum. Bohudík si nepamatuji shlédnuté video. Nemám kapacitu navíc. Buď někomu jinému, nebo zvířeti pomohu, nebo bych toho pošuka zabil. Doufám, že ses zde vyřádil dobře. A ty taky. Jen kundaby tuto otázku označil jako zajímavou.

zjentek

@ořežtéž: No, hlavně když si 100% rozumíš.