Aaron

Jakou nejodpornější „věc“ jste dokázali najít na internetu?

.. například něco,co se vám vrylo do paměti a zamávalo to s vámi? U mě je to „Lolita slave toy“ a přiznám se, že lituju toho, že jsem měl možnost se k tomu dostat..

Nejlepší odpověď
Kulpix

Nejodpornější věcí bylí asi reklamy ve kterých se zobrazují sarjaty, které údajně dokáží léčit všechny nemoci a jiné nesmyslnosti.

Další odpovědi
Lgee

Obey the warius na YouTube (nechapu jak to tam furt může být)

eleonnore

Porno, ve kterém hrál šedesátník a osmnáctiletá slečna. I když úvod působil místy jako komedie. Chlapík natáhl mezi dva stromy v lese strunu, dívka jakoby zakopla, sedla si na zem, chlapík k ní přiklusal, dal jí pod zadek deku (trochu mi to připomínalo ty animáky, kdy si postavička vytáhne z kapsy kladivo nebo ženské v reklamě na Perwol, co nosí Perwol po kabelkách a v příhodnou chvíli ho „náhodou“ ukážou kamarádce). A největší sranda byla jejich příšerná angličtina a neuvěřitelně křečovité hraní (no, spíš nehraní). Zbytek jsem musela vypnout…

dubraro

Velký, kvalitní snímek tzv. „shemale“. Člověk s ženským obličejem a tělem, ale dole se ztopořeným penisem. Měl jsem co dělat, abych nezvracel.