dust8

Jakou nejlepší zvukovou kartu do počítače kolem cca 10 000 korun doporučíte pro maximální kvalitu u poslechu muziky?

Odpovědi
aliendrone

Víš, i obyčejná zvukovka je DOSTATEČNĚ dobrá pro kvalitní zvučení. NESROVNATELNĚ důležitější pro kvalitu zvuku jsou výkonový zesilovač a reprobedny. 😉

Hlada

Pro kvalitní domácí poslech je nejdůležitější a finančně nejnáročnější akustická úprava místnosti a velké reprobedny s co možná nejrovnějším průběhem. Zvuková karta se na zkreslení podílí minimálně. Byly by to vyhozené peníze.

College

Radši si kup moderní počítač a zde je i kvalitní zvuková karta
https://www.al­za.cz/dell-inspiron-3020-small-desktop-d7771679.htm