Millisek

Jakou máte zkušenost s vrhačem míčků pro psy ? Hrají si s tím ?

Odpovědi
Drap

Někteří to milují, jiné to nezajímá. Každý pes je jiný.

da ny

Žádnou.
Náš pes patří mezi plemena, která jsou daleka, zabývat se podobnými „nesmyly“ (běhání pro míček/předměty a lítat semxtam).

Vercule

U nás jede teda hodně často, protože je to jedna z mála aktivit, která je baví a naprosto po ní ti dva raplové odpadnou :D

Millisek

Vercule: Není moc hlučný ? Já mám právě strach, aby se toho to naše jelito nebálo :)

Vercule

Asi bude záležet který koupíš, ale ten co máme přes blueroad, tak hlučný není :)