Jakou mají Češi šanci na podnikání a život v Číně, Jižní Koreji a Rusku?

Zajímalo by mě, jaká je šance, že Češi budou mít také možnost někdy podnikat a žít v Číně, v Jižní Koreji a Rusku, jako to mají např. Jihokorejci, Číňané a Rusové v ČR, kteří v ČR MOHOU jak podnikat, tak žít, když jim to jejich vládní kamarádi i Mr. Zeman z Hradu dovolili. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Spousta našich občanů podniká v Rusku, Číně i Korei. Je to pouze tvoje věc. Pokud máš dostatek finančních prostředků a dobrý podnikatelský záměr, můžeš začít. Žádný stát se většinou nebrání přísunu zahraničního kapitálu, nových pracovních míst a novému zboží.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… než někoho začneš kritizovat, zjisti si fakta >>> spousta našich občanů již podniká i jinde ve světě a dříve, než byl Zeman prezidentem …

quentos

Spojka „a“ není totéž co „i“. Několikanásobný podmět se dělá tak, že se jednotlivé jeho členy spojí čárkami a teprve poslední dva spojkou „a“.