Eda69

Jakou knihu pro zasmání?

Nemáte nějaké tipy na knihu pro zasmání, né nějaké komixy či tak něco, pro kolegu 50+ 🙂 Chápu že má každý jiný vkus, ale třeba mi něco padne do oka. Díky

Nejlepší odpověď
quentos

což takhle nesmrtelná humorná klasika – „Saturnin“ Zdeňka Jirotky či „Osudy dobrého vojáka Švejka“ J. Haška; pokud je tedy již nečetl.
Doplňuji:
Bohemica: Fulghuma :{)> taky můžu.

Další odpovědi
marci1

Třeba „Dobrý voják Švejk“, „Tři muži ve člunu“ od Jerome Klapka Jerome nebo „Vejce a já“ od Betty Mac Donald.

anonym

Já preferuji a doporučuji Roberta Fulghama a stále se vracím k Nepilovi.

HDMI

Doporučuju Kamasutru.

Calimë

tak třeba stopařův průvodce po galaxii :)