Dobrý tip na knížku?

Dobrý den, chci se Vás zeptat, jakou dobrou knížku by jste mně doporučili. Chci si něco koupit/vypůjčit a láká mě cokoli..kromě fantasy a historie. Děkuju za Vaše tipy;)

Nejlepší odpověď
anonym

Simon Brett – Prevítem snadno a rychle, druhý díl – Další prevít
Je to o narození dítěte a vše z pohledu toho děcka, jak manipuluje s rodiči. Že to napsal chlap mne překvapilo, ale u těch knížek jsem se chechtal. Doporučuji hlavně, kdo má děti, ale i bezdětní ocení nádherný humor. http://www.kos­mas.cz/knihy/132356/pr­evitem-snadno-a-rychle/ http://www.kos­mas.cz/knihy/134070/dal­si-previt-jen-to-ne/

Další odpovědi
anonym

tak sice píšeš že né historii,ale já mám ráda romány vím že Julie Garwood,píše jak historické tak i ze současnosti,její knížky se čtou fakt dobře,protože je venku zima a hnusně,tady se lidé hádají,v práci je frmol,tak si ráda přečtu nějaký sladák at neupadnu do negativních myšlenek

Arya1

Pokuď ti nevadí tlusté knížky, tak bych ti doporučila Christopher Paolini – Odkaz dračích jezdců. Je to sice fantasy, ale zaujalo to i jednu moji kamarádku, která taky fantasy moc nemusela.

M.

Muži, kteří nenávidí ženy – Nemohla jsem se od ní odtrhnout, ale ještě jsem nebyla schopná se dokopat k druhému dílu.
A teď jsem dostala dvě knížky od Kinga – ‚To‘ a Noční směna. ‚To‘ můžu určitě doporučit, začetla jsem se do ní hned :)

quentos

„cokoli“… no to je pak těžký.

Neale D. Walsch – „Hovory s Bohem“ (1 – 3) . Čte se jedním dechem a změní čtenáři pohled na svět, myšlení a vůbec celý život.
Natascha Kampusch – „3096 dní“ (strhující autobiografický příběh dívky, která byla přesně takto dlouho vězněna v důmyslném podzemním sklepení duševně narušeným technikem; když se jí podařilo po téměř osmi letech uniknout, byla toho plná média)
Josef Formánek – „Mluviti pravdu“ a „Umřel jsem v sobotu“
Haruki Murakami – od něj se dá doporučit prakticky cokoliv od „Norského dřeva“ přes „Kafku na pobřeží“ až po „Po otřesech“

no, seděl bych tu s doporučeními ještě do zejtra…

Fyzik

Čtěte populárně naučnou. Stephen R. Covey – Sedm návyků skutečně efektivních lidí, taková modla úspěšných lidí.

RedC22

Carl Sagan – Kontakt
Jedna z nejlepších knížek, co jsem četl. A mimo jiné i jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl.

Zdroj: http://www.le­gie.info/kniha/1559-carl-sagan-kontakt

Damiana

Jestli se chceš fakt pořádně zasmát, máš ráda psy a příběhy o partnerských a rodinných vztazích – doporučuji ti Robina od Zdeny Frýbové.

KaraskovaAl

Ahoj, já jsem teď hodně pohlcená dětskýma knížkama :D mám doma děti, takže to řeším faaatk hodně :D A to teda mohu doporučit e-shop ELLAMAX. Ten je super a jejich nabídka knížek je dokonalá. Mají tam knížky snad pro každou věkovou kategorii.