diamant2

Jakou knihu by jste doporučili na zvednutí sebevědomí?

Odpovědi
Sůwa

Mně hodně pomohla kniha Vladimíra Párala „Profesionální žena“. Když mi bylo ouvej, tak jsem si vzpomněla, jak Soňa Čechová se příjemně usmála by bylo zas fajn ( taky jsem se příjemně usmála )
Pro chlapa to ale nebude asi nejvhodnější 🙂

Kelt

Existují knihy na rozvoj osobnosti, je jich celá řada. Z filmů bych doporučil Kokosy na sněhu , např.
Doplňuji:
Jakákoli literatura nebude mít efekt, pokud ty si nedodáš sebevědomí. Stoupni si před zdrcadlo a říkej si: Jsem mladá, hezká, sebevědomá atd. Říkej to s důvěrou, záleží na tvém postoji. Podívej se, jak vypadají, jak se pohybují sebevědomí lidé. Tak je napodobuj. V duchu nebo nahlas si říkej to, co di dodá sebevědomí. Mysli pozitivně. Musíš ale tomu věřit, tomu musí odpovídat tvůj postoj, gesta, hlas. Když si budeš říkat, že si věříš a budeš to říkat slabým hlasem a budeš se dívat do země, tak to nebude mít příslušný efekt.
Ve filmu, nebo v literatuře hrdinu obdivujeme, ale nevíme, co je za tím. A nezapomeň, že jsi jedinečná, jedinečný člověk.

mosoj

Lenin „Spisy“ .

Psychotic

Bible. Když vidíš, čemu někteří lidé věří, připadáš si proti nim jako Einstein a Gandhi v jedné osobě.

Mirdas

Přečti si

Hlava 22
_

anonym

Warcraft a Workd of warcraft aneb každý se snahou a odvahou může změnit svět,aspoň to mi ty knihy řekli.