Parak

Jakou kameru používáte do auta?

Ahoj, dost přemýšlím, že si pořídím kameru do auta a tak bych se chtěl zeptat jestli jí někdo z Vás používá? Případně jakou značku a model kamery máte.

Odpovědi
kodl67

Já mám TrueCam 3 asi 2 roky.Nepatřila nikdy mezi extra třídu,ale není ani mezi nejhoršími,byl to zlatý střed.Jako podpůrný důkaz při nehodě je záznam z ní dostačující.

Lamalam

Já mám nějakou přímo od výrobce vozu, je vestavěná ve vnitřním zpětném zrcátku, jaká je to značka a model netuším.

Parak

Opravdu nevím jak se tady odpovídá. :)
O značce truecam už jsme taky slyšel, ale truecam 3 už asi nedělají. Jak jsi s ní jinak spokojený? Někdy nějaký problém?