Martwell

Jakou jednu magickou schopnost by jste si vybrali neomezeně ovládat?

Odpovědi
Drap

Létat a plavat pod vodou

Špatná a nesmyslná anketa. Chybí jiná možnost.

Mravenec

Nesmrtelnost

Bojím se smrti a nemocí.

Rokio

Ovládnutí jiné osoby

Díky této schopnosti bych se mohl stát bohatým a má spoustu dalšího využití.

Nesmrtelnost bych si vybral pouze tehdy, pokud bych měl přitom věčně mladé tělo.

Filip84

Létat a plavat pod vodou

Souhlasím, chybí jiná možnost, nebo prostě: žádnou.

Já žádnou. Tak, jak to je, tak mi to stačí. Mne to tady docela baví. 🙂

Ametyst

Neviditelnost

Láká mě to od dětství.

zjentek

Teleportace

Hlavně dopryč z Prajzské od Ukrajinců!

paul1

Neviditelnost

Martwell

No jiná možnost by byla zbytečná anketa i otázka, to by každej moh napsat stovky nadpřirozenejch věcí co by chtěl umět :D