WalterBishop

Jakou hru, kolik minut denně, jak často, kde a jak hrajete, abyste pokrájeli volné chvíle?

Odpověz rychle a důsledně v tomto formátu například: Gothic III, 100 min/denně, obden, doma, na notebooku.

Nejlepší odpověď
Rokio

GTA San Andreas multiplayer, 30 min/denně, obden, doma, na rodinném PC.

Další odpovědi
Ametyst

Mahjong, 60 min. /den, denně, doma, na iPadu.

Kelt

Volné chvíle využívám k sebevzdělávání, jazyky a pod. Stačí mi tužka, papír, kniha, tablet, sluchátka, počítač.

zjentek

Jaké volné chvíle Walter, co to je? 🐔

Rocker

Odpovídám ti pomalu,zkus si to tedy rychle přečíst…
Nehraju žádné hry,mám spoustu jiných koníčku,zdravějších a kreativnějších.

Justin1

Sudoku celkem asi hodinu až hodinu a půl týdně při cestách městskou dopravou.

Geocaching velmi vzácně na výletech a dovolených.

WalterBishop

Výborně, Ametyst, další z vědeckých nadšenců.

Ametyst

Walter: často mi vyhovuje vyjadřovat se “technickými daty”, bez omáčky.:-)

WalterBishop

Jedná se o ten nejlepší způsob komunikace.

WalterBishop

Ano, Rokio, toto je velice a vysoce správně formulovaná odpověď. Konečně někdo s vědeckým potenciálem.

Rokio

Walter: Děkuji za kompliment.