Avatar uživatele
blackgirl

Jakou/kterou hororovou postavu byste si chtěli zahrát ve filmu?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? peterd108 před 1970 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Seba. Ale to by nenaplnilo peňaženky tvorcov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Pokud by se natáčel horor ze školního prostředí, tak třeba žáka, který propadl ze všech předmětů. Děsivý, tedy hororový pohled by byl: dívat se na sebe do zrcadla.

Jak píše Václav Dušek"

„Filmový horor ze školního prostředí – sedm nedostatečných.“

https://azcita­ty.cz/vaclav-dusek/14193/

Zrcadlo přece nelže …

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Barona Harkonnena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já to vidím úplně v barvách! Vekolepé plakáty, televizní upoutávky, trailery – prostě BOMBASTICKĚ promo na nový holywoodský MEGAFILM:

>>>>>>>>>>>>>­>>>>>>> Aliendrone vs led <<<<<<<<<<<<<­<<<<<<<<<<<

Kam by se hrabaly díly „Aliens vs Predator“! Dechberoucí CGI grafika nejmodernějšího levelu, Aliendrone prská kyselinu, led kolem létá na svém turbokoštěti WS 3000!!! Diváci omdlévají a po VELKÉM boji led nakonec zvítězí! (Pochopitelně, dobro musí zvítězit nad zlem – ve filmu, v životě je to právě NAOPAK!) ;)

Spielberg se svým „ET mimozemšťanem“ jde s brekem spát a Jackson s „Pánem prstenů“ zkroušeně odchází do lesa vlekouc za sebou provaz!! Producenti jsou vytržení nad závratně astronomickými příjmy a led se stává filmovou superstar – kam se hrabe Monica Bellucci! https://external-preview.redd.it/N44hpL0C­SiuCi0ZscBS3DRK­xGYBZ6QSpIH7o­nyxbwJ8.jpg?au­to=webp&s=a21a2a­eb97f56e4ba88ed2a01c8c14­5aa498a855 Ale jen nakrátko, 30. duben se BLÍŽÍ a výsledek v reálu je očividně jasný – Aliendrone jako vždycky ZVÍTĚZÍ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

annas, kedy ste videli moju žiacku knižku? Myslela som, že som ju dobre schovala!
🙂

před 1970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Neviděla, ale myslela jsem na Vás a podívala jsem se do křišťálové koule a a hned mně to bylo jané. 🙂

před 1970 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek