blackgirl

Jakou/kterou hororovou postavu byste si chtěli zahrát ve filmu?

Odpovědi
led

Seba. Ale to by nenaplnilo peňaženky tvorcov.

annas

Pokud by se natáčel horor ze školního prostředí, tak třeba žáka, který propadl ze všech předmětů. Děsivý, tedy hororový pohled by byl: dívat se na sebe do zrcadla.

Jak píše Václav Dušek"

„Filmový horor ze školního prostředí – sedm nedostatečných.“

https://azcita­ty.cz/vaclav-dusek/14193/

Zrcadlo přece nelže …

dubraro

Barona Harkonnena.

aliendrone

Já to vidím úplně v barvách! Vekolepé plakáty, televizní upoutávky, trailery – prostě BOMBASTICKĚ promo na nový holywoodský MEGAFILM:

>>>>>>>>>>>>>­>>>>>>> Aliendrone vs led <<<<<<<<<<<<<­<<<<<<<<<<<

Kam by se hrabaly díly „Aliens vs Predator“! Dechberoucí CGI grafika nejmodernějšího levelu, Aliendrone prská kyselinu, led kolem létá na svém turbokoštěti WS 3000!!! Diváci omdlévají a po VELKÉM boji led nakonec zvítězí! (Pochopitelně, dobro musí zvítězit nad zlem – ve filmu, v životě je to právě NAOPAK!) ;)

Spielberg se svým „ET mimozemšťanem“ jde s brekem spát a Jackson s „Pánem prstenů“ zkroušeně odchází do lesa vlekouc za sebou provaz!! Producenti jsou vytržení nad závratně astronomickými příjmy a led se stává filmovou superstar – kam se hrabe Monica Bellucci! https://external-preview.redd.it/N44hpL0C­SiuCi0ZscBS3DRK­xGYBZ6QSpIH7o­nyxbwJ8.jpg?au­to=webp&s=a21a2a­eb97f56e4ba88ed2a01c8c14­5aa498a855 Ale jen nakrátko, 30. duben se BLÍŽÍ a výsledek v reálu je očividně jasný – Aliendrone jako vždycky ZVÍTĚZÍ! ;) :D :D

led

annas, kedy ste videli moju žiacku knižku? Myslela som, že som ju dobre schovala!
🙂

annas

Neviděla, ale myslela jsem na Vás a podívala jsem se do křišťálové koule a a hned mně to bylo jané. 🙂