Kryšpín

Jakou funkci ve vládě má Markéta Adamová Pekarová?

Jak je foto vlády tak je tam většinou Markéta.

Nejlepší odpověď
Emefej

Není ve vládě. Dej odkaz alespoň na několik fotek vlády, kde je i Pekari.

Další odpovědi
Filip84

Vzteklej bobr #2. 👌😎

Pepa25

Neexistuje fotka vlády, kde je také M.Adamová Pekarová jako členka vlády.

Předpokládám, že jde o reakci na TK vlády dne 11.5.2023 https://www.vla­da.cz/scripts/de­tail.php?id=2053­88&tmplid=762 kde po premiérovi vystoupili všichni předsedové koaličních stran + 4 odborníci, kteří také nejsou členy vlády.

aliendrone

Je ve vládě? Sry, ale na tohle nemám sílu (sledovat). 😐

Každopádně pokud JE, tak předpokládám na funkci „pizda až to hvízdá“, to by jí AKORÁT PASOVALO! 😁 😁 😁

petrph

Ona ta odpověd je jednoduchá, „ve vládě“ vůbec není , protože o to sama nestála.
Jenomže jako předsedkyně vládní strany (TOP09) politicky s vládou jedná, a prosazuje tam své požadavky. Čili se s nimi i často fotí..