Nandi

Jakou/kterou část dne máte nejraději?

Je rozdíl mezi zájmeny jaký a který.

část dne – když pracuji, odpočívám atd.
Kterou část dne – ráno, dopoledne atd.

Odpovědi
Kelt

dopoledne

Chybí jiná odpověď. Takže jsem zvolil dopoledne, ale musím poznamenat, že to není vždy stejné. Někdy mám po noční, tak spím, někdy jsem v práci a to je někdy klid až nuda, jindy hrozný frmol. Odpověděl bych tak, že nejlepší je ta část dne, kdy je člověk fyzicky i duševně v pohodě a daří se mu. Někdy to může být i noc a jindy dopoledne.

Edison

noc

Chybí jiná odpověď. Miluju jídlo a spánek. 😁

abcd1234

noc

v noci spím a nemusím nic řešit a stresovat se :)

anonym

ráno

Ráno a dobrá snídaně :)

elkon

noc

Dokud jsem ještě pracoval, tak odpoledne a pak víkendy, nyní už to neřeším. Chybí zde neutrální možnost, tak píšu noc.

jirka F

noc

Nemusím nic řešit protože spím a když se mně ještě k tomu zdá nějaký dobrý sen tak je noc o to radostnější.