Dick

Jakou/kterou byste mi doporučili navigaci, aby se dala použít i v zahraničí?

Chystám se na dovolenou Rakousko ,německo.jakou by jste mi doporučili navigaci???

Původní
Jakou bych jste doporučily navigaci ???K použití i v zahraničí abych nemusel používat mobilní data.

Odpovědi
brillant

Za sebe můžu doporučit Garmin s doživotní aktualizací map.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=doporučit%20na­vigaci

anonym

Google Maps pro mobilní OS, (Android ap.) je podle mého nejlepší.
P.s. Proč tak málo otazníků? Nebylo by lepší použít 6 otazníků za každou větou, aby otázka přilákala víc lidí?

mosoj

Jakoukoliv . Rozhodující je mapa !!!!

Klidně nějaký ten vykřičník přidám.

postcd

v dtestu hodnotili teď nejlépe Tom Tom Go Mobile, Route 66 také dobré. Já používá Waze, je zdarma pro android.

Roman71

Já osobně, protože tak jako většina má chytrý telefon s Androidem, používám aplikaci MapFactor Navigator Free. Stáhnu si vždy mapy, které budu potřebovat a jedu. Na výběr je z placených TomTom map, nebo Free map, do kterých přispívá komunita. Obojí je pravidelně aktualizováno.

Navigace aplikací je celkem spolehlivá, jednoduchá a přehledná.
Neřeším další krabičku v autě, mám ji v kapse ;)

Roman71

Dicku, měl jsem samozřejmě na mysli offline aplikaci, která nevyžaduje mobilní datové připojení. Sám jsem jich vyzkoušel několik :)