Proč byla otázka od Super guy odstraněna?

Otázka neporušovala kodex ani v jednom bodě:

,,Proč se o Rusech fůrt říká že nás osvobodily, když jenom nahradily nacismus komunismem, tedy totalitu další totalitou?" (Citace otázky)

Který zapšklý komunista raději nahlašuje, než by přispěl do debaty?

Odpovědi
Kepler

Protože je to zapšklý komunista. Vsadím se že je to taky rusofil a zemanovec. Vsadím se že jde vždy o jednu a tutéž divnou osobu. Takový malý zákeřníček, co se k tomu nikdy nepřizná, ostatně jako všichni komáři. Je mi ho líto a zároveň jím pohrdám.

da ny

Tedy, ne že bych byla gramatický „nácek“ (sama mívám chybičky a překlepy) :)
Ale v otázce vidím hrubky. Neosvobozovali nás Rusové, ale Sověti :)
Ke komunismu se ani sovětský socialismus nestihl „dohrabat“, zůstalo u „snahy“ :) „Totality“, jsou ve zmíněné otázce asi jediné OK.
K odpovědi: nedomnívám se, že jde o jednoho mazala otázek,
těch je zde několik. Sama jsem za těch pár let smazala asi 3,
přiznávám, bez mučení..
P.S.
Ti vojáci nás osvobozovali. O dohodě mocností, o demarkační čáře, patrně
v té době neměli ani tuchy. Asi proto se to „fůrt“ říká a jejich dnes opět
ruští potomci to mají zažité. Od voleb v r. 1946, pak už vedla KSČ, přes 40%.
Ideou asliby „zblbli“ v poválečné bídě voliče. Pak přišlo, co přišlo….