jamescolion

jakej je nejlepsi zpusob na vytvareni hudby ?

Nikdy sem nic s hudbou nedelal jsem uplny amater,tak prosim abyste mi poradili co a jak.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší způsob k jakékoliv tvorbě je být obdařen talentem a mít tvůřčí přetlak…:D

Další odpovědi
kelley

Hodně široká otázka… Asi nejjednodušší a nejrychlejší způsob je umět hrát na nějaký hudební nástroj, například kytaru, a zpívat si k tomu. Učit se písničky a zkoušet si potom zpívat vlastní melodie. A pak pomaličku vnikat do tajů hudební teorie a okoukávat jak se taková hudba vlastně tvoří… Talent ano, ale talent je stejně tak z 85% tvořen vlastní pílí. U skládání hudby je docela důležité mít i hudební sluch 🙂