Natynkka

Pomozte mi najit pisnicku prosim:o♥

Ahojte.zase potrebuju poradit s pisnickou:o­..dneska na radiu rubi hrala moc pekna pisnicka ale nemuzu jit najit..hrala v 11:10 hodin ale na playlistu neni protoze hrala v nejake top 10 za tento tyden a to tam nepisou.Zpival ji mlady kluk.byla smutna a z textu sem pochopila ze se jedna o umrti maminky nejspis…poradte prosim;o

Nejlepší odpověď
Banán88

… a k Emilly doplnim jeste aplikaci Shazam pro telefony i PC ;)

Další odpovědi
Emilly

Ahojky, o jakou písničku jde, to sice netušim, ale jestli můžu poradit, tak si do mobilu z obchodu play stáhni prográmek SoundHound a zapni si to pokaždý, když budou hrát nějakou hezkou písničku o kterou máš zájem a tenhle prográmek by Ti měl napsat co to je a od koho. Neumí to zázraky, ale dost písniček to umí pojmenovat 🙂 Držim palečky!

NelieM

Jestli to byla česká, tak je to nejspíš Pavel Callta – Mami. Jestli zahraniční, tak nevím, ale nepíšeš to tu.