50centes

Jakej energy drink vám nechutnal nebo vám po něm bylo zle????

U mě to byl booster

Nejlepší odpověď
anonym

Ke všem jen přičichnu a zvedne se mi žaludek- voní tak nějak „nukleárně“.

Další odpovědi
huxa

semtex-jakoby vyžbluchaná limča a strašně sladký

anonym

Chutnaly mi zatím všechny energy drinky, které jsem pila – jednou Červený býk a jednou Semtex.

Lukasy

Nechutnaji mi ty co nemáji přichuď a je jedno jestli je to jen nějaky šmejd za par korun nebo značkovy a stejně to chutna uplně stejně.

MonkeyKing

R"zné druhy Monstera jsou dobré a jen nějaké u Big Shocka ujsou, jinak Red Bull je opravdová klasa!