zjentek

Jakej důvod vede jedlíky k bezmasejm stejkům?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
cliwe

ekologickej

uccello

Tak opět by se dalo říct, že nejvíc asi zdravotní, protože diagnóza rakoviny tlustého střeva se docela špatně poslouchá.

marci1

Ono by se to taky s konzumací masa nemělo přehánět. Více jíst ryby, krůtí a kuřecí maso, méně tmavá masa ( a hlavně v menších porcích ). A hlavně k masu zeleninu. 🙂

gecco

Raději ´na závěr´ tu rakovinu, než se celej život živit ´bezmase´…
😉

arygnoc

preboha – čo to je „bazmasej stejk“?

to je ako slohová práca bez slov.

;-Q

marci1

Také mi v anketě chybí „jiný“. Myslím, že to chtějí zkusit a potom se „chválit“, jak jsou moderní, jak jí zdravě. Pak je jí ještě asi vegetariáni. 🙂
http://hubneme-a-zhubneme.blog­spot.cz/2013/02/­ochutnala-jsem-vegi-steak-bezmasy.html

gecco

Škoda, že ti v anketě chybí „jiný“…
Podle mne jsou takoví „jedlíci“ zfamfrnělí…
;-D