zjentek

Jakej dojem či obrazec se vytvoří, když se zebra začne válet ve sněhu?

Nevznikne jedna z takových těch skvrn, známých z Rorschachova tes­tu?

A co vám řekne psychiatr, když v testu spatříte zebru, válející se ve sněhu?

Nejlepší odpověď
led

„když se zebra začne válet ve sněhu“ vznikne kmitavý obraz nepravidelných čiernych a bielych škvŕn
Ak v teste „spatříte zebru, válející se ve sněhu“ psychiater sa len tíško opýta „pán je zoológ?“

Další odpovědi
marci1

Nestává se často, aby se zebra válela ve sněhu a psychiatr by byl asi mírně „překvapený“. Ale pokud se zebra ve sněhu vyválí, uvidíme jen vlnění bílých a černých pruhů. 🙂
https://www.no­vinky.cz/vase-zpravy/moravskos­lezsky-kraj/ostrava-mesto/1297-48930-zebry-na-snehu-nadherna-podivana-v-ostravske-zoologicke-zahrade.html