Jaké zvíře je nejchytřejší?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Netřeba bodovat, ale zaručeně je to můj kocourek.
Doplňuji:
Kocourek děkuje za palečky, on je má taky na předních tlapičkách, ale tajné.

Další odpovědi
beer

„Nejchytřejší“ – z jakého hlediska ??

Drap

člověk

anonym

Řekl bych delfín!

jmhad

Chytrost souvisí s přemýšlením,zví­řata jednají pouze pudově či na základě nějakého výcviku. Pokud jsi ovlivněn Rexem,tak to byl podvod.

fcoop

Nepodceňujme zvířata.A nep­řeceňujme sebe.

Jak jsme zamávali za mizernejch sto let s planetou – o čem to svědčí?

Čemu my, lidé, vděčíme za svou pozici „pánů tvorstva“? Jistě to není ani naše velikost, ani ostré zuby či drápy, ani schopnost dokonalé obrany či maskování. Tajemství našeho úspěchu je ukryto především v našich hlavách – ostatní tvory na planetě „drtíme“ v oblasti abstraktního myšlení. To však neznamená, že ostatním živočichům je inteligence zcela odepřena.

http://21stole­ti.cz/blog/201­0/01/21/tema-mesice-nejchytrejsi-zvirata-na-zemi/

lexx

opice, chytrý jako opice

Petrejk

delfín, druhé je prase, a třetí šimpanz

alexandra

Vzkaz pro Suwa. Není to Tvůj kocourek,ale můj kocourek.
Jinak se věčně hádám se známýma,že kočka je daleko chytřejší než pes.Pes je možná poslušný a naučíte ho aportovat,ale to neznamená,že je chytrý.Poslouchat a opakovat se naučí i blázen.
Takže určitě kočka.

LaDy MuSiC

Delfín, nebo snad pes? Stojím asi za tím delfínem.I když se mi líbila odpověď uživatele Jmhad.Něco na tom bude

samicek333

Pokud počítáš i člověka, tak ten, jinak pak delfín a řadí se tam i prasata, psi

amelie95

Podle toho jak to toho živočicha učíte. př: pes,delfín,pa­poušek. nějaké ty opičky např. šimpanz.