Nojonou

Jaké známky musím mít, abych se dostala na gympl?

A k čemu je dobrý gympl?

Nejlepší odpověď
Justin1

Nejlepší bude si zjistit podmínky přijetí na tom konkrétním gymnáziu, kam se hlásíš. Může být nějaká podmínka a průměrný prospěch nebo může záležet jen na výsledku přijímací zkoušky. Určitě už nepiš a neříkej „aby jsem“, na gymnáziu by z toho radost neměli.

Gymnázium je střední škola pro všeobecné vzdělání zakončené maturitou a pro přípravu na následné studium na vysoké škole.

Další odpovědi
elkon

Když se tak ptáš, máš zřejmě známky bídné. Gymnázium má význam pokud chceš jít na vysokou, jinak ne. Ty chceš jít na školu a ani nevíš proč. Tak si napřed zjišťuj možnosti, podle toho co tě baví. Rodiče ti snad pomůžou. Je to i v jejich zájmu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.