nyja

Jaké zkušenosti máte s produkty Lavyl?

Konkretne me trapi zadni ryma a doktori mi nepomohli, vyzkouseli jste Lavyl nose?

Odpovědi
nyjono

Žádné.

ivzez

Někdy je potřeba mít trpělivost, u každého může léčba trvat různě dlouho.
S „kapkami do nosu“ si radši nezačínejte, většina je návykových.
____

„Lavyl nose“ není určen k léčbě, použití přípravku je na vlastní odpovědnost,
a používání by měla předcházet konzultace s ošetřujícím lékařem.
(Volně z němčiny podle: https://shop.kor­nkammer-bio.de/49983/lavyl-nose- )