Rokio

Jaké výhody má studium, pokud je člověk finančně zajištěný, přičemž nemusí pracovat?

Jaké plusy má život studenta, který je finančně nezávislý, není závislý na práci a nemá potřebu pracovat?

Nejlepší odpověď
autacek

Pokud jsi finančně zajištěný a nemusíš pracovat, pak můžeš dělat co tě baví, ale i o tom je třeba něco znát. To tě může donutit prohloubit si své znalosti a nakonec z tebe může být studovaný expert.

Většina lidí však takové štěstí nemá a jsou rádi, když je práce co dělají baví a uživí.

A jaké plusy má konkrétní život studenta? No přece život studenta, to, co ti samotná plná šrajtofle nenahradí.

Další odpovědi
Drap

Získává informace, zkušenosti a vylepšuje hlavně sám sebe. Každé studium, čehokoli je pro člověka přínosem.

Edison

Pokud není student úplný tupec, tak škola, i když někdy nezanechá ve studentovi zbla vědomostí a znalostí, může ho naučit „jinak“ myslet…

Ale někdy je to naopak.

ivzez

Pro člověka, který se takto ptá, nemá studium žádný smysl.