dust8

Jaké/které všechny stroje potřebuje zemědělec, než se dostane k zisku, např. ze sklizeného pole pšenice?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží jak má velké pole. Dnes svým způsobem nepotřebuje žádné, všechny práce si může u někoho objednat. Těch strojů a zařízení by bylo třeba hodně druhů

Další odpovědi
dudu

Stroje a zařízení na obdělání půdy, na setí, sklízecí mlátičku, posklizňovou linku a dotace.

dust8

Řekněme, že má jen někde zatravněné uzemí. Co všechno za stroje potřebuje, aby se dostal až ke sklizni pšenice?