leisr

Jaké stolky do ložnice doporučíte?

Nejlepší odpověď
autacek

Řekl bych že ložnicové. Dobrý je též úložný prostor třeba na kapesníčky, antikoncepci, lubrikant, sexuální pomůcky jako bičík, pouta, u jiných třeba na pilulky, apod.

Můžeš zkusit i jiné, ale třeba jídelní, či konferenční, nejsou tak úplně ono.

Další odpovědi
marci1

Záleží na tom, jakou máš postel, nábytek, doplňky. V současnosti je velmi velký výběr, v odkazu v galerii máš na výběr 50 druhů: 🙂
https://www.li­ving.cz/nocni-stolky-2/

Emefej

Záleží na vkusu, mě by se líbil malý pingpongový stůl natřený na růžovo s bílou síťkou.