Lucimia

Jaké se vám líbí sedací soupravy?

Jaké se vám líbí sedačky? Jak se vám líbí třeba tyto luxusní sedačky? http://www.au­kro.cz/show_u­ser_auctions.php?u­id=7535491
Mně moc. Jakou máte doma sedačku a za kolik?

Odpovědi
oskar

Libi,moc hezke.

Kostík

Jsou pěkné, doma máme koženou pěkně drahou, ale má nevýhodu, musí na ní být stále nějaký přehoz, jinak na ní nevydržím, myslím si, že textilní co jsme měli předtím byla pohodlnější.

ReHu

Souhlasím s kostíkem.
Mě osobně nezáleží na ceně, ale na tom aby se mi líbila a byla pohodlná a také trochu praktická.
A pod pojmem luxusní a superluxusní si mnohdy představuji zcela jinou kategorii.
Hlavně se mi líbí neokoukané typy. Prostě ty, co nemají v každém druhém obchodě v několika verzích.

Jakub Tlapal

Já jsem nechal výběr Sedací soupravy na manželce. Já jsem dům postavil a vyladit interiér bylo na ní. Mně jsou tyto detaily úplně jedno. Hlavně, když si budu mít na co sednout a jestli bude sedačka šedá, bílá nebo fialová, je mi úplně jedno. Nakonec si vybrala rohovou šedou sedačku z https://inhau­s.cz/bydleni/se­daci-soupravy/ a sedí se na ní i leží dobře 🙂 .