CTTON

Jaké předměty koupit proti démonům?

Četl sem že pomáhají krystaly a kříže..

Ale tak co je nejlepší investice? Nerad bych měl opravdové démony jako v zajetí démonů, které je podle skutečných událostí..

Odpovědi
Kepler

To je blbost a překonaná pověra. Nejlepší je Antidémon-19.

Edison

To jde o to proti kterým. Různí démoni nesnášejí různé věci, ale jsou i tací, kterým nevadí vůbec nic. Třeba Kepler, Aliendrone… 😁

Kelt

Svěcená voda a vše, co je posvěcené. Sežeň si posvěcenou křídu a nakresli si ochranné obrazce. A zjisti si historii domu, kde bydlíš a v nejhorším případě se poraď s nějakým farářem.

dubraro

Především se je nepokoušet vyvolávat. Mohlo by se to podařit.

Anna Duskov

Nejlepší je křišťál
Pokud možno andelicek

zjentek

Tak určitě česnek. Kako investici můžeš ty stříbrný kříže.

ElonMusk

Bezpečnostní dveře. Největší monstra jsou totiž LIDÉ.

Emefej

Netřeba investovat. Na psychiatrii léčí zadarmo.

elkon

Četl jsem, že pomůže psychiatr.

Cenobita

Stále je nejvíce populární krucifix, svěcená voda a svaté obrázky.

Kepler

Edison: to není pravda, nesnáším a vadí mi i blbci. To je dnes taková hustota výskytu, že radši lapím doma u toho duchaplného webu. Tady se sice taky najde i taková peecha, která o půl sedmé ráno zatlouká cosi do zdi, ale s tou jsem si už poradil. Zeptal jsem se jí, jestlipak ví, co je defenestrace.

Edison

Jo… a vona ti řekla, že už panna není, bo si to popletla s deflorací… 😁