_136

Jaké pracovní uplatnění mohou najit propuštění horníci ze zavřených dolů kvůli ukončení těžby v dolech Darkov a ČSA?

Nejlepší odpověď
Drap

Jakékoli. Záleží pouze na tom co mí , nebo na co jsou ochotni se rekvalifikovat.

Další odpovědi
Midoc

Pracovat na zlepšení životního prostředí na Ostravsku.
Stavět kotelny na zemní plyn s kogeneračními jednotkami. Postavit komunální bioplynové stanici, je např. ve Žďáře nad Sázavou, ve Vyškově.
Pěstovat místo uhlí biomasu (energetické dřeviny).
Pracovat na plynofikaci železnice, lokomotiv pro zlepšení ovzduší.
https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/clanek/v-cesku-uz-jezdi-prvni-osobni-vlak-tazeny-lokomotivou-na-zemni-plyn-268222

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.